Pregnancy kalendář

Zde můžete sledovat vývoj štěňátek v Moiřině bříšku:

65. den těhotenství

IMG_0524

Takto vypadala Moira včera a vypadá tak i dnes. Očividně si z nás dělá srandu. Už týden jsme všichni nachystaní, nemůžeme se štěňátek dočkat a Moira nám je nechce ukázat. Malé holky se každé ráno chodí dívat do porodní bedny a vždy odchází naštvaně za Moirou a nařizují jí, ať už konečně porodí. Moira to má určitě správně načasované a proto budeme muset ještě chvilku počkat. Snad vše nakonec dobře dopadne.

57. den těhotenství

Už se nám blíží den D. Vše máme připraveno a už jen nezrpělivě čekáme. Moira už si jde občas sama lehnout do porodní bedny, dnes tam strávila noc. V bříšku se to štěňátky jen hemží, pozorujeme jejich pohyby :-)

IMG_0189 IMG_0192 IMG_0194

 

 

 

 

51. den těhotenství

Moira už má bříško tak veliké, že už může ležet jen na boku (je to pro ni tak pohodlnější). Většinu dne proleží. V takových mrazech se jí vůbec nechce chodit ven, proto ji beru jen na krátké venčící procházky. Rozmazlujeme si ji, kromě granulí dostává maso a plno dalších dobrot. To se jí velmi líbí :-)

jako blecha :-)

jako blecha :-)

IMG_0138 IMG_0140

 

 

 

 

 

44. den těhotenství

Moira už začíná být víc neklidná, stále někde hrabe, pořád kňučí, chodí sem a tam… Většinu času tráví u vchodu do kuchyně (co kdyby tam bylo pro ni něco dobrého), v jídle nezná hranice :-) Přijde nám, že tak velké bříško ještě neměla (i když to na fotkách možná nevypadá). Už se štěňátek nemůžeme dočkat.

IMG_0021 IMG_0035

 

 

 

 

36. den těhotenství

Moira má bříško den ode dne větší. Začínáme ji (i když neúmyslně) rozmazlovat. Dovolíme jí lehnout si za námi na sedačku, dáváme jí nejrůznější dobroty… „Vždyť je přece těhotná!“ :-)

IMG_6195 IMG_6207 IMG_6209

 

 

 

 

30. den těhotenství

V pátek jsme s Moirou byli na sonu a viděli jsme  spoustu malých štěňátek. Bylo jich tam opravdu hodně, sám pan doktor z toho byl překvapený. Napočítali jsme jich asi 9, ale myslím, že jich tam bude ještě víc. Tipovala bych to na 12 štěňátek.
Přidejte se k tipování. Uvidíme, kdo bude nejblíž.

Na fotce je Moiřina typická „těhotenská“ poloha

IMG_6106